+90 216 405 21 55 - info@regbar.com

Dowel Bar Hakkında Merak Ettikleriniz

Home Dowel Bar Hakkında Merak Ettikleriniz

Sıkça Sorulan Sorular

Dowel Bar (Kayma Demir Çubukları) beton döşemenin enine derzlerine yerleştirilir ve bir döşemeden bitişik döşemesine kısmi kayma yükü transferinde önemli rol oynar. Dowel Bar (Kayma Demir Çubukları) ayrıca, kayma ekseni boyunca beton levhanın eksenel termal genleşmesine ve büzülmesine izin verir.

Epoksi-Kaplama Dowel Bar (Kayma demir çubukları/ Epoxy coated Dowel Bar) çeşitli mekanizmalar kullanarak korur. Epoksi-Kaplama Dowel Bar (Kayma demir çubukları & Epoxy coated Dowel) Çelik Donatı Çubuklarının korozyon oranlarının benzer kaplanmamış çubuklardan 40 ila 50 kat daha düşük olduğunu göstermiştir.
Epoksi Kaplamalı inşaat demiri, paslanma koşullara maruz kalan herhangi bir betonda kullanılabilir. Bunlar, buz çözücü tuzlara veya deniz sularına maruz kalmayı içerebilir.

. Köprüler (güverte, iskeleler, vs.)
. Deniz yapıları (limanlar, havaalanları, tüneller vb.)
. Beton uygulamalar (otoyol, havaalanı pisti vb.)
. Park yapıları
. Binalar (deniz kıyısı, enerji santralleri vb.)

Regbar, sektörel tecrübesinin yanı sıra Türkiye dışında 20'den fazla ülke için üretim yapmakta ve saha denetimi / danışmanlığı sağlamaktadır. Regbar, dowel bar, ankraj, donatı manşonu gibi birçok yapı ekipmanını üretip uygulamaktadır.

Dowel Bar (Kayma Demir Çubukları) kaldırım,beton yol,apron vb. imalatlarda üretimin performansını önemli ölçüde artırır, yapının ömrünü uzatır.
Her ne kadar ilk maliyeti arttırsalar da, Yaşam Döngüsü Maliyeti’ni düşürürler.

Adresimiz: Caferağa mah. Albay Faik Sözdener cad. No:7/23 Kadıkoy-Istanbul / TURKIYE
Telefonumuz: +90 216 405 21 55 – PBX
Mail adresimiz: info@regbar.com

Bize Ulaşın